Witamy na stronie FAQ, znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania!

Czy można sprawdzić zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?

Paczki są dostarczane niezależną firmą przewozową i kurierzy mają prawo odmówić możliwości otwarcia przesyłki przed zapłatą, gdyż ich obowiązkiem jest tylko i wyłącznie dostarczyć przesyłkę w nienaruszonym stanie.

0

Czy można umówić się z kurierem na konkretną godzinę odbioru przesyłki?

Niestety, nie mamy wpływu na godziny dostarczenia przesyłki. Kurierzy są zwykle elastyczni i jeśli nie zastają kogoś w domu, wówczas kontaktują się z adresatem telefonicznie.
Jeśli zdecydujesz się na dostarczenie zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, możesz je odebrać w o dowolnej godzinie.

0

W jaki sposób mogę odebrać przesyłkę, jeśli kurier nie zastanie mnie w domu?

W takiej sytuacji kurier będzie kontaktował się telefonicznie z klientem, aby umówić się na odbiór paczki w innym terminie lub innym miejscu.

Jeżeli kurier nie jest w stanie dodzwonić się do klienta wówczas pozostawia informację awizo.

0

Jak należy się zachować jeżeli otrzymamy uszkodzoną paczkę?

Wszystkie przesyłki w naszym magazynie są pakowane i sprawdzane. W sytuacji, gdy przesyłka nosi znamiona ingerencji innych osób (uszkodzona taśma lub opakowanie), powinno się odmówić odbioru. Należy wtedy poinformować nas o takim zdarzeniu, a następną przesyłkę wyślemy najszybciej jak to będzie możliwe.

0

Pokaż wszystkie

W jaki sposób mogę zapłacić za towar zakupiony w sklepie Martisevdo

Do wyboru jest kilka sposobów zapłaty za zakupy:

1.PŁATNOŚĆ KARTĄ LUB PRZELEWEM PRZEZ  PayU  payu_logo.png

- Płatność online kartą płatniczą - Po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na stronę firmy PayU, która obsługuje płatności kartami w naszym sklepie. Połączenie z tą stroną jest szyfrowane i w 100% bezpieczne. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które trafią bezpośrednio do Twojego banku. 

- PRZELEW ON-LINE - Po wybraniu swojego operatora zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Dostępne są usługi wszystkich największych banków w Polsce: ,Google Pay, Masterpass, Blik, mTransfer, Santander przelew 24, Płacę z Inteligo, Płacę z IPKO, Płacę z Getin Bankiem, Płacę z Noble Bank, Credit Agricole e-przelew, Płacę z Alior Bankiem, Przelew z Bank Nowy BFG S.A., Płacę z Citi Handlowy, Płacę z BOŚ, BNP Paribas, Banki Spółdzielcze, Plus Bank, Przelew Tradycyjny (Możesz przelać pieniądze na nasze konto lub wpłacić je w banku lub na poczcie. W takim przypadku warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku), Apple Pay, PayPo | PayU Płacę Później, Twisto | PayU Płacę później, Raty PayU, Płać z ING, Bank PEKAO S.A., Millennium, Nest Bank

2. Zapłać przelewem online lub BLIK logo-paynow.png

- Blik

- Przelewy Online: mbank, ING, IPKO, Santander, Bank Pekao, Millennium, BNP Paribas, Inteligo, Credit Agricole, Citi Handlowy, Get In Bank, Nest Bank, Pocztowy 24, BOŚ Bank, Plus Bank, Bank Nowy BFG S.A., Noble Bank, Toyota Bank

3. Zapłać Przelewem 

Możesz przelać pieniądze na nasze konto lub wpłacić je w banku lub na poczcie. W takim przypadku warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku.

4. Zapłać gotówką przy odbiorze codwfeeplus_logo_17.png 

Wybierając tę opcję zapłacisz za przesyłkę przy odbiorze paczki.

0

Pokaż wszystkie

Czy muszę najpierw założyć konto aby dokonać zakupów?

Aby móc kupować w Martisevdo nie musisz posiadać konta klienta. Możesz dokonać zakupów bez rejestracji, jako gość.

0

Na czym polega rejestracja w Martisevdo?

Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego formularza, w którym podaje się swoje podstawowe dane. Informacje te są nam potrzebne do realizacji zamówienia. Dzięki temu każdy klient ma dostęp do historii swoich zamówień. Do logowania będzie służył podany podczas rejestracji login oraz hasło.

0

Co uzyskuję rejestrując się w sklepie Martisevdo?

Rejestrując się w sklepie Martisevdo automatycznie zakładasz swoje konto, do którego dostęp ma tylko jego właściciel. Posiadając własne konto:

- możesz szybciej składać zamówienia, dzięki automatycznemu wypełnieniu formularza danych 
- widzisz stan swojego zamówienia oraz możesz przeglądać historię wszystkich swoich zakupów.

                                                                                                   

0

Zamówiłem dwie rzeczy ale osobno. Czy dostanę je w jednej przesyłce, czy będę musiał płacić dwa razy za przesyłkę?

Zamawiając kilka produktów w oddzielnych zamówieniach można liczyć na czujność naszych pracowników i przesyłkę łączną. Aby tak się stało zamówienie musi jednak być wysłane z tego samego konta. Najlepiej jest skontaktować się z nami i uprzedzić nas o takiej sytuacji lub napisać o tym w komentarzu do zamówienia.

0

Przez pomyłkę zamówiłem towar, którego wcale nie chcę kupić. Co robić w takiej sytuacji?

Jeśli przypadkiem złożyłeś zamówienie, którego nie chcesz otrzymać, wówczas prosimy o jak najszybszy kontakt z nami pod adres martisevdo@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 538112907. Możesz również wejść na swoje konto w Martisevdo, w którym będziesz mógł anulować niechciane zamówienie.

0

Pokaż wszystkie

Czy istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny?

Tak, jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, to można zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Produkt należy odesłać na własny koszt pod adres:

MARTISEVDO

ul.Kolejowa 2A/30

38-400 Krosno

0

Nie otrzymałem karty gwarancyjnej wraz z produktem. Czy to oznacza, że dany towar nie podlega reklamacji?

Jeżeli dany produkt nie posiadał karty gwarancyjnej oznacza to, że karta taka nie jest potrzebna, produkt można reklamować bez niej.

0

Pokaż wszystkie

Product added to compare.