Dostawa towarów

Dostawa Towarów w żaden sposób nie jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Kupującego w trakcie składania Zamówienia.

Sprzedawca realizuje dostawy zamówionych Towarów za pośrednictwem profesjonalnej usługi kurierskiej świadczonej przez Kuriera firmy DPD, za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Inpost.

Klient ma możliwość uiszczenia ceny za zamówione Towary dokonując wyboru jednej z dostępnych form zapłaty

       a) przedpłata na rachunek bankowy Sklepu Internetowego,

       b) płatność on-line przez PayU (plus karta płatnicza),

       c) zapłata gotówką, przy odbiorze paczki.

Koszty dostawy Towarów są wskazywane w czasie składania Zamówienia. Gdy łączna cena ZAMÓWIENIA przekracza kwotę 299,00 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt złotych) Kupujący nie ponosi żadnych kosztów dostawy na terenie Polski. Koszt dostawy dla Zamówień o wartości do wysokości: 299,00 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt złotych) wynoszą:

       a) 9,00 zł brutto (paczka inpost),
       b) 13,00 zł brutto (przedpłata),
       c) 16,00 zł brutto (pobranie).

Dostawy za granice realizowane są w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest Kurierem DPD lub Pocztą Polską.Koszty wysyłki za granicę Polski są uzależnione od kraju doręczenia paczki i są zgodne z cennikiem Kurier DPD i Poczty Polskiej, realizowane tylko po wcześniejszej przedpłacie na konto lub za pośrednictwem płatności on-line PayU. 

Kurier DPD

a) Wielka Brytania i Irlandia Północna: 79,00zł brutto (3-4 dni robocze)
b) Niemcy: 50,00 brutto (2-3 dni robocze)
c) Francja: 79,00 zł brutto (3-4 dni robocze)
d) Portugalia 109,00 zł brutto (4-5 dni robocze) 

Termin realizacji dostawy na terenie Polski wynosi od 1 do 3 dni roboczych licząc od dnia wysłania Kupującemu potwierdzenia zawarcia Umowy Sprzedaży. Sprzedawca podejmuje starania aby Zamówienia przyjęte do realizacji w dni robocze do godz. 14.00 zostały doręczone następnego dnia roboczego. W wyjątkowych przypadkach czas realizacji Zamówienia może się wydłużyć do 2-5 dni roboczych. O wydłużeniu czasu realizacji Zamówienia Sprzedawca za każdym razem poinformuje Kupującego telefonicznie lub drogą elektroniczną. 

Kupujący odbierając przesyłkę z zamówieniem od Kuriera lub z Poczty Polskiej, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia, uszkodzenia Towaru jak również naruszenia opakowania Kupującemu przysługuje prawo do odmowy odebrania przesyłki. W takim przypadku Kupujący winien niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę

Product added to compare.